Akınsoft Wolvox ERP

AKINSOFT WOLVOX

Akınsoft Wolvox ERP, Ön muhasebe, Genel Muhasebe, İnsan kaynakları, Sektörel çözümler, Restoran ve Kafe programı, Otel Programı, Benzin istasyonu, Market programı ve diğer barkodlu satışlar için Akınsoft size yeter.

STOK YÖNETİMİ

WOLVOX ERP Stok yönetim modülü ile stok, hizmet, depo, lokasyon, marka, model, renk beden, fiyat ve paket tanımlarını oluşturabilir ve tüm stok yönetim işlemleri kolayca yürütülebilir. Ayrıca raporlamalardan faydalanarak tüm stok envanter, depo envanter, kâr/zarar, stok bloke – termin vb. raporlar alınabilir.

SATIN ALMA YÖNTEMİ

İşletmenin temelini oluşturan alınan teklif, verilen sipariş, alış irsaliyesi, alış faturası ve masraf faturası düzenleme işlemlerini satın alma yönetiminden faydalanarak kolayca gerçekleştirebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an detaylı raporlara erişebilirsiniz. Satın alma gibi kapsamlı bir süreç yönetimi WOLVOX ERP ile emin ellerde.

SATIŞ YÖNETİMİ

Satış süreci yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştır. Tüm verilen teklifler, alınan siparişler, satış irsaliyeleri ve satış faturalarını kolayca oluşturabilmenizi sağlayan kolay kullanımı ile Akınsoft Wolvox ERP  gereken satış raporlarına erişmeye imkan sunuyor.

SERVİS YÖNETİMİ

WOLVOX  Servis Yönetim modülü, servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiş seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan bir hizmet yönetim sistemidir. Randevulu veya anlaşmalı çalışan işletmelere de hitap eden Servis Yönetimi ile personellerinizin performanslarını da ölçebileceksiniz

FİNANS YÖNETİMİ

WOLVOX Finans Yönetim modülü, cari tanımlarından; kasa tanımlarına, banka tanımlarından; çek/senet tanımlarına uzanan işletmenin finans yönetim sürecini kapsamaktadır. Böylece ne zaman ne kadar nakdiniz olduğunu öğrenerek uzun süreli planlamaları çok daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

ÜRETİM YÖNETİMİ MRP2

Üretim sürecini yürütmek hammadde takibinden gerçek stok miktarına girişe kadar komplike bir sistemi kapsar. Basit Üretim; üretim  reçetesi, üretim planlama, üretim parçalama ve birleştirme işlemlerini çok fazla detaya girmeden gerçekleştirmeyi; MRP II ise tüm bu işlemleri ve çok daha fazlasını uygulamaya yardımcı olur

CRM YÖNETİMİ

AKINSOFT’ un ürün veya hizmet veren firmalar için geliştirdiği Müşteri İlişkileri Yönetimidir. WOLVOX CRM ile müşteri veya potansiyel müşterinizle ilgili bilgilere tek ekran üzerinden hızla ulaşılabilir. Müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun kararlar ile işletme karlılığını arttırabileceğiniz en akıllı yardımcınız WOLVOX CRM olacak.

İTHALAT YÖNETİMİ

İthalat yapan firmaların takip etmeleri gereken konular diğer firmalara nazaran çok daha fazladır. Malın teklifinden gümrüğe girişine kadar uzanan süreç işletmeye teslim olması ile son buldu gibi görünür ancak henüz maliyet hesaplamaları vardır. Bu yüzden işi en az sizin kadar iyi bilen bir yazılımla çalışmanız, süreçlerinizi kontrol altına almanız açısından en önemli avantajdır. WOLVOX ERP gerçek bir ithalat süreci yönetici yardımcısıdır.

RESTORAN YÖNETİMİ

Akınsoft’ un restoran, otel, cafe, bar ve pastaneler için geliştirdiği adisyon yönetim sistemidir. WOLVOX Ön muhasebe, Genel Muhasebe, E-Ticaret ve otel programları ile entagrasyonlu kullanıma imkan tanıyan            WOLVOX Restoran ile iş yükünüz hafifleyecek, işletmeniz kurumsallık kazanacak.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

En büyük yatırımınız insan’a yaptığınız yatırımdır. Personele ait kayıtların tutulması, bordro hesaplamaya ait parametrelerin tanımlanması ve personelin görev süresi içerisinde yapılan her türlü işlemin izlenmesi için hazırlanmıştır. AKINSOFT İnsan Kaynakları Yönetimi ile personelinizi yakından tanımak sizin için zor olmayacak.

MALİ MÜŞAVİRLER

Akınsof’un muhasebeciler ve mali müşavirler için geliştirdiği Muhasebe&Finans Yönetimidir. Çok kullanıcılı, esnek ve kolay kullanımlı, eksiksiz geliştirilmiş mali müşavir otomasyonudur. Genel Muhasebe, Bütçe, Demirbaş ve Beyanname modüllerinden oluşmaktadır.

E-ÇÖZÜMLER

Günümüz teknolojinde artık hayatın her aşaması dijital olmaya başladı. Biz de AKINSOFT olarak yazılımlarımızı dijital ortamlara taşıyarak e-hallerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. E- defter, e- fatura , e- arşiv ve e- mutabakat WOLVOX ERP yazılımımızla entegre sunduğumuz e- çözümlerimiz.

OTEL YÖNETİMİ

Akınsoft’un tüm otel, motel, butik otel ve apart otellere yönelik geliştirdiği Otel Yönetim sistemidir. WOLVOX Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, ve Restoran programları ile entagrasyonlu kullanıma imkan tanıyan WOLVOX Otel ile işletmenizi ve personelinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

MARKET YÖNETİMİ (HIZLI SATIŞ)

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri, manavlar veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeciler için hazırlanan WOLVOX Hızlı satış programı sayesinde işlemleriniz karmaşadan arınarak, zamandan tasarruf edilmesi sağlanmaktadır.

MOBİL SATIŞ

AKINSOFT Wolvox Mobil Satış Android, her an her yerden satış elemanlarının şirket içi bilgilere ulaşmasını sağlar ve anlık gelişmeleri satış temsilcilerine online aktarır. AKINSOFT Wolvox Mobil Satış Android sayesinde sahada bulunan satış ekibi, anlık stok mitarlarını, malzeme fiyatlarını, cari hesap, borç ve bakiye ilişkilerini görerek müşterilerden sipariş alabilir, fatura kesebilir, isterse tahsilat yapabilir.

WMOBİL – E-TEKLİF

WMobil, AKINSOFT Wolvox’un içerdiği cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Gün sonu ve restoran raporlarının web ve mobil üzerinden kullanılabilmesini sağlar. Basit bir şekilde kurulum yapılır ve browser üzerinden işlem gerçekleştirilebilir.

ŞUBE YÖNETİMİ

Şubeli işletmelerin stok yönetiminden cari takibine kadar pek çok işlemlerini kolayca sürdürebilmeleri için kullanabilecekleri Şube sistemi ve Offline Sistem modüllerinden oluşmaktadır.

DİĞER ÇÖZÜMLER

MSSQL  ve Firebird veritabanı desteği sayesinde tüm dünya dillerine uyumluluk. MDI Teknoloji ile aynı anda birden fazla pencere açma.  Kullanıcıya özgü menü oluşturma. Özelliştirilebilir. Makro tanımları ve kullanıcı tanımlı kısa yollar. Otomatik mail – SMS gönderim özelliği sayesinde desteklenen modüllerde durumu değişen işlemler için programın otomatik e-mail – SMS göndermesi  Şirket bazlı metin özelleştirebilme.

Akınsoft Wolvox ERP

AKINSOFT 

WOLVOX ERP ile süreçleri yönetebilir, istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz.

Geniş kapsamlı ölçümlenebilir, özelleştirilebilen Ön muhasebe ve Genel muhasebe entegrasyonları ile gerçek bir ERP deneyimi.

Şimdi Ücretsiz Deneyin