Akınsoft İzmir Ana Bayi - Qtek Bilişim

Akınsoft E-Çözümler

akinsoft_e-donusum_02

e-fatura e-arşiv e-irsaliye e-müstahsil

akınsoft e-çözümler

Pek çok sektöre sunduğu  çözümlerle her zaman müşterisinin yanında duran AKINSOFT E-Çözümleri ile sektör yelpazesinin farklı bir rengini müşterisiyle buluşturmanın keyfini yaşıyor. Masaüstü, Mobil ve web ortamında kullanabileceğiniz programlarla işletmenizin günümüz teknolojisine uygun vizyonlar oluşturmasına imkan sağlamıştır.

e-çözümler
e-fatura e-arşiv e-müstahsil e-irsaliye

Teknolojinin ilerlemesi ile pek çok alanda şartların değişmesi, iş hayatımıza da yansıdı. Ülkemizde zorunlu olan e-Fatura uygulaması, ilerleyen adımlarda e-Arşiv ve e-İrsaliyenin de sisteme eklenmesi ile teknoloji iş hayatında daha geniş bir alanda kullanılmaya başlandı. Karışık görünen bu sistemi WOLVOX e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye modülleri ile çok daha basit ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

e-çözümler

e-defter

e-Defter; şekil hükümlerinden bağımsız olarak, vergi usul kanununa ve/veya Türk ticaret kanununa göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, elektronik kayıtlar bütünüdür. e-Defter sistemi uyumlu yazılımlar listesine, AKINSOFT E-DEFTER Modülü ile eklenmiştir.

e-çözümler
online iş merkezi

MRP Programına ek olarak tedarik edeceğiniz WOLVOX Online iş merkezi Modülü sayesinde cep telefonunuzdan veya internet erişimi olan herhangi bir yerden bağlantı kurarak, üretim aşamaları konusunda bilgi sahibi olabilir, üretimi başlatabilirsiniz.

Wolvox Online İnsan Kaynakları

AKINSOFT WOLVOX Online insan Kaynakları Programı ile personelinizle bir adım daha yakınlaşarak, teknolojinin sınırsız imkanları ile tanışın. WOLVOX Online insan Kaynaklan sistemlerinde mevcut bulunan AKINSOF Wolvox insan Kaynakları Programını web tabanlı olarak kullanmak isteyen bütün is yerlerine hitap etmektedir.

 • Personeller kendine ait web kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yaparak, giriş ve
  çıkış kayıtlarını görebilir,
 • Personeller giriş çıkış raporunda seçtikleri aya ait maaş ve kesinti dökümlerini
  inceleyebilir,
 • Personeller firma içi düzenlenen anket ve sınavlara katılabilirler,
 • Sistem yöneticilerine istek ve öneride bulunup, cevaplarını takip edebilirler,
 • Sistemde duyurular ve belgeler yayınlanabilir,
 • AKINSOFT Wolvox insan Kaynakları Programı ile tam entegrasyonludur.
Akınsoft E-site Web

Site sakinlerine online kullanım rahatlığı sağlamak isteyen tüm site yönetmenlerine hitap eden E-Site web programı sitenizi kurumsal  bir yapıya kavuştururken daire sakinlerinin ödemelerini kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.

 • Tüm site yönetmeleri için kullanıma hazır paket web sitesidir.
 • Duyurular, tanıtımlar, site içerisindeki kiralık satılık konut ilanları düzenleme imkanı.
 • Site sakinlerinin ve ev sahiplerinin kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak, borçlarını görebilme ve ödeyebilme imkanı.
 • AKINSOFT E-Site entegrasyonu kullanarak yapılan ödemeler, otomatik olarak hesaplara işlenir.
 • Yetkili kişi tarafından site içeriğini dinamik olarak değiştirebilme,
 • Fotoğraf galerisi ekleyerek sitenin görünümü konusunda bilgilendirmeler yapabilme imkanı.