AKINSOFT E-ÇÖZÜMLER

Pek çok sektöre sunduğu  çözümlerle her zaman müşterisinin yanında duran AKINSOFT E-Çözümleri ile sektör yelpazesinin farklı bir rengini müşterisiyle buluşturmanın keyfini yaşıyor. Masaüstü, Mobil ve web ortamında kullanabileceğiniz programlarla işletmenizin günümüz teknolojisine uygun vizyonlar oluşturmasına imkan sağlamıştır.

Bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeler hayatımızın her alanında sayısız avantaj sağlamakta ve özelikle işletmeler iş süreçlerinin yürütülmesinde bilişim teknolojilerinden her geçen gün daha da fazla faydalanmaktadır. Bu kapsamda Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), birçok düzenleme ve mevzuat ile e-Dönüşüm sürecini başlatarak işletmelerde kağıt ortamında kesilen fatura ve belgelerin, elektronik ortam üzerinden kesilmesini sağlayarak kağıt, kargo ve zaman kaybı maliyetlerini kuruşlar ile ifade edilen seviyelere kadar düşürmüştür. Türkiye’de 2000’li yılların başlarında hayatımıza giren e-dönüşüm kavramı, 2020 yılı itibariyle çeşitli kanun ve çerçevelerle işletmeler için zorunlu hale gelmiştir. Kısaca e-Dönüşüm, işletme faaliyetlerinin (kâğıt üzerinde oluşturulan hukuki belgelerin) dijital dünyaya (internet dünyasına) taşınması olarak düşünülebilir.

E-FATURA E-ARŞİV E-MÜSTAHSİL E-İRSALİYE

Teknolojinin ilerlemesi ile pek çok alanda şartların değişmesi, iş hayatımıza da yansıdı. Ülkemizde zorunlu olan e-Fatura uygulaması, ilerleyen adımlarda e-Arşiv ve e-İrsaliyenin de sisteme eklenmesi ile teknoloji iş hayatında daha geniş bir alanda kullanılmaya başlandı. Karışık görünen bu sistemi WOLVOX e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye modülleri ile çok daha basit ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

E-DEFTER

e-Defter; şekil hükümlerinden bağımsız olarak, vergi usul kanununa ve/veya Türk ticaret kanununa göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, elektronik kayıtlar bütünüdür. e-Defter sistemi uyumlu yazılımlar listesine, AKINSOFT E-DEFTER Modülü ile eklenmiştir.

ONLİNE İŞ MERKEZİ

MRP Programına ek olarak tedarik edeceğiniz WOLVOX Online iş merkezi Modülü sayesinde cep telefonunuzdan veya internet erişimi olan herhangi bir yerden bağlantı kurarak, üretim aşamaları konusunda bilgi sahibi olabilir, üretimi başlatabilirsiniz.

E-FATURA

Elektronik fatura (e-fatura)sanal ortamda hazırlanan,elektronik ortamda gönderilen ve saklanan fatura olarak ifade edilmektedir.

E-fatura, Vergi Usul Kanunu’na(VUK)göre bir faturada  yer alması gereken tüm bilgileri içeren yasal olarak “kağıt” faturadan farklı bulunmayan ve alıcı ile satıcı arasındaki iletişimin merkezi bir yapı üzerinden gerçekleştirildiği elekrtonik bir belgedir.

E-ARSİV

e-Arşiv Fatura, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yürürlüğe aldığı elektronik fatura uygulamasıdır. 10 yıl boyunca saklanması gereken ikinci nüsha fatura ve ilgili belgelerin kâğıt yerine, elektronik ortamda saklanabilmesine imkan sağlayan yasal düzenlemeyi ve bunun için gerekli olan teknolojinin kullanımını ifade etmektedir.

E-İRSALİYE

Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-İrsaliye Uygulaması, yaygın olarak kullanılan belgelerden biri olan irsaliyenin Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak elektronik belge şeklinde düzenlenmesi, elektronik ortamda  iletilmesi, muhafaza ve ibraz edilmesini kapsayan uygulamadır.

E-MÜSTAHSIL MAKBUZU

e-Müstahsil Makbuzu, tarımsal ve hayvansal ürünlerin satın alınmasında fatura yerine geçen ticari bir vesika olarak kullanılmakta olan müstahsil
makbuzu ile aynı hukuki değerlere sahip olan elektronik belgedir.

E-SİTE

Site sakinlerine online kullanım rahatlığı sağlamak isteyen tüm site yönetimlerine hitap eden E-Site web programı sitenizi kurumsal bir yapıya kavuştururken daire sakinlerinin ödemelerini kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.

E-MUTABAKAT

e-Mutabakat hizmeti, şirketlerin müşteri arasında tanımlanmış alacak-borç hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak
karşılaştırılmasını sağlayan sistemdir.

WOLVOX ONLİNE İNSAN KAYNAKLARI

AKINSOFT WOLVOX Online insan Kaynakları Programı ile personelinizle bir adım daha yakınlaşarak, teknolojinin sınırsız imkanları ile tanışın. WOLVOX Online insan Kaynaklan sistemlerinde mevcut bulunan AKINSOF Wolvox insan Kaynakları Programını web tabanlı olarak kullanmak isteyen bütün is yerlerine hitap etmektedir.

 • Personeller kendine ait web kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yaparak, giriş ve
  çıkış kayıtlarını görebilir,
 • Personeller giriş çıkış raporunda seçtikleri aya ait maaş ve kesinti dökümlerini
  inceleyebilir,
 • Personeller firma içi düzenlenen anket ve sınavlara katılabilirler,
 • Sistem yöneticilerine istek ve öneride bulunup, cevaplarını takip edebilirler,
 • Sistemde duyurular ve belgeler yayınlanabilir,
 • AKINSOFT Wolvox insan Kaynakları Programı ile tam entegrasyonludur.
AKINSOFT E-SİTE WEB

Site sakinlerine online kullanım rahatlığı sağlamak isteyen tüm site yönetmenlerine hitap eden E-Site web programı sitenizi kurumsal  bir yapıya kavuştururken daire sakinlerinin ödemelerini kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.

 • Tüm site yönetmeleri için kullanıma hazır paket web sitesidir.
 • Duyurular, tanıtımlar, site içerisindeki kiralık satılık konut ilanları düzenleme imkanı.
 • Site sakinlerinin ve ev sahiplerinin kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak, borçlarını görebilme ve ödeyebilme imkanı.
 • AKINSOFT E-Site entegrasyonu kullanarak yapılan ödemeler, otomatik olarak hesaplara işlenir.
 • Yetkili kişi tarafından site içeriğini dinamik olarak değiştirebilme,
 • Fotoğraf galerisi ekleyerek sitenin görünümü konusunda bilgilendirmeler yapabilme imkanı.