Loading...

AKINSOFT İZMİR

Akınsoft programlarını ücretsiz incelemek ve bilgi almak için biz sizi arayalım.
Ücretsiz Demo Talebi

Akınsoft Wolvox  ERP

İşletmeler için nakit akışı takip etmek, gelir gider yönetimi, departman işleyişlerine uygun tanımlamalar ve karlılık raporlarının takibi çok önemlidir. WOLVOX ERP ile süreçleri yönetebilir, istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen raporları kolayca tasarlayın tüm muhasebe süreçlerinizi yönetin. Geniş kapsamlı ölçümlenebilir, özelleştirilebilen Ön muhasebe ve Genel muhasebe entegrasyonları ile gerçek bir ERP deneyimi.

+ DETAYLAR

Akınsoft E-Çözümler

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Teknolojinin ilerlemesi ile pek çok alanda şartların değişmesi, iş hayatımıza da yansıdı. Ülkemizde zorunlu olan e-Fatura uygulaması, ilerleyen adımlarda e-Arşiv e-İrsaliye ve e-Müstahsilin de sisteme eklenmesi ile teknoloji iş hayatında daha geniş bir alanda kullanılmaya başlandı. Karışık görünen bu sistemi Akınsoft WOLVOX e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil modülleri ile çok daha basit ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

+ DETAYLAR

Akınsoft Saha Satış

Sahada çalışan personelleriniz için yapılması gereken en önemli işlem doğru bir cari takiptir. Anlık olarak yapabildiğiniz işlem arttıkça müşterilerinizin memnuniyet oranı da o ölçüde artacaktır.
WOLVOX Mobil Satış Programı
 plasiyerlerinize kolay kullanım avantajı sunarken müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

+ DETAYLAR

Wolvox Hızlı Satış (Market – Mağaza Satış Programı)

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

+ DETAYLAR

Yeni Nesil E-Ticaret

E-Ticaret sistemleriyle ziyaretçileriniz, internet erişimi sağlayabildikleri her ortamdan mağazanızı ziyaret ederek alışveriş yapabilir, ödemelerini gerçekleştirebilir ve e-ticaretin getirdiği diğer tüm avantajlarından faydalanabilirler.
Üstelik cep telefonlarından kullanabilecekleri mobil uygulamalarla da daha hızlı, kolay ve sipariş odaklı bir sistemden faydalanmış olurlar.

+ DETAYLAR

OctoCloud Bulut Muhasebe Programı

Web üzerinden kurulum yapmadan, internet olan her yerden cari hesaplarınızı, faturalarınızı, banka ve nakit hesaplarınızı takip edebilmeniz için geliştirilen bulut tabanlı ön muhasebe programımız OctoCloud ile muhasebe işlemlerinize ayırdığınız zamanı verimli kullanabilirsiniz.
Üstelik e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı kolay ve uygun fiyatlar ile kesebilirsiniz.
+ DETAYLAR

Akınsoft Wolvox Otel Yönetimi

Akınsoft’un tüm otel, motel, butik otel ve apart otellere yönelik geliştirdiği Otel Yönetim sistemidir. WOLVOX Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, ve Restoran programları ile entegrasyonlu kullanıma imkan tanıyan WOLVOX Otel ile işletmenizi ve personelinizi daha verimli hale getirebilirsiniz

+ DETAYLAR

Wolvox Servis Yönetimi

WOLVOX Servis Modülü, servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiş, seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış bir yazılımıdır. İşletmeniz için takibinde zorlandığınız tüm garanti süreçlerini kontrol etmenin yanı sıra randevulu çalıştığınız veya anlaşmalı olduğunuz tüm firmaların takibini yapabilirsiniz. Geniş içeriği ve kolay kullanımı ile tüm iş süreçlerinizi kontrol altında tutarken size servis personellerinizin performanslarını da ölçebilme imkanı tanır.
+ DETAYLAR

Akınsoft Program Satın Alma Süreci